Isomaltulose، Palatinose

Prodcut نام: Isomaltulose، Palatinose
نام لاتین: Pisum sativum Linn
ظاهر: پودر سفید
اندازه مش: 80 مش
CAS شماره: CAS13718-94-0
درجه: محصولات بهداشتی
نام تجاری: LS-Herb
روش آزمون: HPLC

 • شرح
 • بسته بندی
 • Isomaltulose، Palatinose

  Isomaltulose یک ترکیب طبیعی عسل و نیشکر است و طعم طبیعی شیرین دارد. Isomaltulose به عنوان یک جایگزین سوکارز غیر کریوژنیک مناسب است و برای محصولات دیابتی و پیش دبتیایی مطلوب است.

  همانند ساکارز، Isomaltulose به طور کامل هضم شده و همان مقدار کالری تقریبا 4 kcal / g را فراهم می کند. بر خلاف ساکارز، Isomaltuloseis دوستانه دوستانه و هضم خیلی کندتر منجر به نه تنها به یک پاسخ گلیسمی پایین، بلکه همچنین به مدت طولانی عرضه گلوکز. بنابراین، Isomaltulose یک کربوهیدرات به آرامی آزاد شده است و بنابراین تامین انرژی پایدار از غذا و نوشیدنی ها را تامین می کند. تامین انرژی بهینه یک موضوع اهمیت فزاینده در تحقیق و توسعه محصول است؛ زیرا این امر می تواند نقش مهمی در سلامت و همچنین عملکرد جسمانی و روانی داشته باشد.

  Isomaltulose بی بو، سفید، ماده کریستال است که حاوی 1 مولکولی آب در آن است. هنگام از دست دادن آب، دز به شکل کریستالی ظاهر نمی شود. Isomaltulose 42٪ شیرین است به عنوان قند قند و بدون تغییر با درجه حرارت. Isomaltulose را می توان در صنعت نوشیدنی، آب نبات، کیک و پرنعمت استفاده کرد. Isomaltulose همان کالری را به عنوان قند نوشابه به طوری که می تواند اوج قند خون در مدت زمان طولانی نگهداری شود. بنابراین، Isomaltulose مناسب برای ورزشکاران و دانش آموزان است.

  Prodcut نام: Isomaltulose، Palatinose

  نام لاتین: Pisum sativum Linn

  ظاهر: پودر سفید

  اندازه مش: 80 مش

  CAS شماره: CAS13718-94-0

  درجه: محصولات بهداشتی

  نام تجاری: LS-Herb

  روش آزمون: HPLC


  توابع از Isomaltulose، Palatinose

  1. Isomaltulose دارای ثبات و امنیت خوب است

  این ساختار بسیار پایدار و نفوذپذیری شیمیایی قوی دارد، بنابراین می تواند حالت اولیه را تحت شرایط اسیدی یا قلیایی حفظ کند. Isomaltulose توسط بزاق، اسید معده و آب پانکراس هضم نمی شود، اما به آرامی به گلوکز و فروکتوز توسط سقز - ایزومالتاز هیدرولیز می شود تا رسیدن به روده کوچک و به وفور روده کاملا جذب می شود، بدون هیچ گونه مشکلات ایمنی مواد غذایی. معمولا، اسهال باعث می شود که یک بار 30 گرم الکل شکر مصرف شود، اما برای خوردن 80 گرم اسمولتولوز به طور کامل مصرف نمی شود.

  2. شیرین ایزومالتولوز

  Isomaltulose دارای شیرینی خالص شبیه سقز خلوص بالا است و ابتدا جوانه های طعم آن سریعتر از ساکارز است. علاوه بر این، شیرین آن 42٪ از ساکارز، ملایم و دقیق است، بدون طعم بد در طول و پس از خوردن. و آن را شیرین خالص در درجه حرارت های مختلف، تغییر نمی کند.

  3   من somaltulose می تواند سفارشات بد است

  Isomaltulose به احتمال زیاد توسط جوانه های چشایی احساس می شود، و نه توسط adriamycin بزاق در حفره دهان تجزیه می شود، بنابراین، بو می آید، شیرین خالص نیست.

  4. من ایزومالتولوز بینگ دوست دندان

  Isomaltulose نمی تواند توسط میکروارگانیسم ها باعث حفره دهان، l و تولید پلی اگزستروز نامحلول، بنابراین پلاک دندانی تشکیل نمی شود، بدون در نتیجه پوسیدگی دندان و مشکلات بیماری پريودنتال.

  5. من somaltulose بهترین انتخاب جدید بهداشت و تغذیه ورزشی

  Isomaltulose می تواند به گلوکز و فروکتوز تجزیه شود، اما بسیار آرامی است که باعث افزایش قند خون در افراد دیابتی نخواهد شد. و انرژی متعادل را در بدن انسان آزاد می کند، بنابراین برای نوشیدنی ورزشی به عنوان شیرین کننده، غذاهای بدون قند، داروهای بدون قند و محصولات بهداشتی و غیره بسیار مناسب است.

  6. من somaltulose داشتن عملکرد مغز خاص

  غلظت گلوکز خون و انسولین به سرعت به سمت بالا یا پایین میرود که بر پایداری عملکرد بدن و وضعیت ذهنی تأثیر میگذارد. با این وجود، پس از مصرف ایزومالتولوز، غلظت گلوکز خون و انسولین تنها 10 تا 20 درصد بهبود پیدا کرده و در مدت زمان طولانی باقی میماند. علاوه بر این، می تواند به عرضه گلوکز خاصی ادامه دهد. بنابراین مصرف ایزومالتولوز به تثبیت عملکرد بدن و وضعیت ذهنی کمک می کند تا منعکس کننده عملکرد ویژه مغز باشد.


 • زیر 5 کیلوگرم

  کیسه آلومینیوم فویل داخل، کارتن خارج

  بیش از 6 ~ 25 کیلوگرم

  کیسه های پلی کربنیک بسته بندی شده در داخل، درپوش فیبر در خارج

  حجم طبل

  25KG درام: 37cm * 37cm * 51cm

  درام 10 کیلوگرم: 30cm * 30cm * 40cm

  حجم کارتن

  کارتن 1 کیلوگرم: 200mm * 200mm * 260mm

  کارتن 5 کیلوگرم: 250 میلیمتر * 330 میلیمتر * 270 میلیمتر

  یادداشت

  ما می توانیم به عنوان مورد نیاز خود را بسته بندی، و OEM و ODM خوش آمدید.

Hot Tags: Isomaltulose، Palatinose، تامین کننده کارخانه چین، با کیفیت بالا، خلوص بالا، بهترین فروش، قیمت عالی
محصولات مرتبط

پرس و جو