پودر رازیانه

نام پروانه: پودر رازیانه
نام لاتین: Foeniculum vulgare Mill.
مشخصات: پودر
ظاهر: پودر زرد قهوه ای
نام تجاری: LS-Herb
روش آزمون: TLC / HPLC

 • شرح
 • بسته بندی
 • پودر رازیانه

  XI AN LESEN BIOTECHNOLOGY CO.، LTD.   متخصص در ده سال عصاره گیاهان و تجارت صادراتی به مشتریان با کیفیت بالا، ارگانیک، طبیعی، قیمت مناسب عصاره های گیاهی، پودر میوه و سبزی، و همچنین مواد آرایشی، مواد شیمیایی خام، ارائه می دهد.

  دانه های روغنی میوه خشک شده قهوه ای، سبز یا زرد قهوه ای Foeniculum vulgare، یکی از اعضای خانواده جعفری است. رنجه دارای طعم آنی مانند است اما معطر تر، شیرین تر و کمتر تند است. دانه های روغنی در واقع نشان دهنده میوه های رسیده خشک شده از گیاه رازیانه معطر (Foeniculum vulgare) است که از طریق سنین به عنوان یک ادویه و ادویه نگهدارنده مواد غذایی تحویل داده شده است. عطر و طعم خوشمزه و یادآور آن، یادآور شیرین بیان و انیس است، برای اغلب افراد آشنا است؛ زیرا دانه های رنگرزی به طور معمول در نان چاودار استفاده می شود.

  علاوه بر نگه داشتن زعفران به عنوان یک غذای اصلی، مردم چین، اروپا و سایر نقاط جهان همچنان به استفاده از دانه های روباه در چای، تنتور و فشرده برای از بین بردن بیماری های بی شماری، از جمله ناراحتی های معده، گاز و سرفه ادامه می دهند. دانشمندان حتی به ارزش منبع رادیکال به عنوان منبع استروژن مصنوعی نگاه می کنند. و حتی اگر شواهدی برای حمایت از این و دیگر موارد استفاده نادرست باشد، واضح است که دانه های روباه برای شرایط خاصی کار می کنند.

  به عنوان مثال، جویدن دانه های چندگانه به روشنی باعث می شود نفس بدی را از بین ببرد. (سعی کنید آنها را پس از وعده های غذایی و یا به عنوان مورد نیاز.) شربت های طعم دار شده با رازیانه به نظر می رسد کمک به کاهش سرفه و به طور گسترده ای برای این منظور در اروپا استفاده می شود. و ناراحتی های معده ممكن است با چای زعفرانی ملایم تهیه شده توسط شكارچیان 1 تا 2 قاشق چای خوری از دانه های كبابی پیدا شود.


  Prodcut نام: پودر رازیانه

  نام لاتین: Foeniculum vulgare Mill.

  مشخصات: پودر

  ظاهر: پودر زرد قهوه ای

  اندازه مش: 80 مش

  بخش استفاده شده: دانه

  درجه: مواد غذایی و دارویی

  نام تجاری: LS-Herb

  روش تست: TLC


  پودر رازیانه .jpg

  توابع پودر رازیانه:

  1. این می تواند بینایی را بهبود بخشد. این اغلب در تونیکها برای پاک کردن چشم های ابری استفاده می شود. بعضی از عصاره های دانه رازیانه در درمان گلوکوم استفاده بالقوه می کنند.

  2. رازیانه می تواند به عنوان یک دیورتیک استفاده شود و می تواند یک دیورتیک موثر و یک دارو بالقوه برای درمان فشار خون بالا باشد.

  3. رازیانه یک قاعده است، به منظور بهبود شیر شیر مادر تغذیه. رازیانه منبع فیتواستروژن است که باعث رشد بافت پستان می شود.

  4. رازیانه برای درمان سرفه های مزمن بسیار مفید است.

  5. آن را به عنوان یک مهار کننده اشتها و برای درمان مشکلات معده استفاده می شود. دانه های شناخته شده گیاهی در موارد کولیک صرع و گرفتگی شکمی وجود دارد.

  6. همچنین در درمان نقرس و لوزه ها، و به عنوان یک شستشوی چشم برای چشم صورتی و زخم های چشم استفاده می شود. گفته می شود که رازیانه دارای ویژگی های استروژنیک است و ممکن است اثر مثبت بر روی یائسگی و PMS داشته باشد.

  کاربرد پودر رازیانه:

  1. کاربرد در زمینه مواد غذایی، به عنوان مواد اولیه چای استفاده می شود شهرت خوب؛

  2. کاربرد در زمینه محصول سلامت، می تواند به عنوان مواد اولیه برای افزایش ایمنی بدن انسان مورد استفاده قرار گیرد. 3. در زمینه داروسازی، به منظور کاهش قند خون به کپسول اضافه می شود.

 • زیر 5 کیلوگرم

  کیسه آلومینیوم فویل داخل، کارتن خارج

  بیش از 6 ~ 25 کیلوگرم

  کیسه های پلی کربنیک بسته بندی شده در داخل، درپوش فیبر در خارج

  حجم طبل

  25KG درام: 37cm * 37cm * 51cm

  درام 10 کیلوگرم: 30cm * 30cm * 40cm

  حجم کارتن

  کارتن 1 کیلوگرم: 200mm * 200mm * 260mm

  کارتن 5 کیلوگرم: 250 میلیمتر * 330 میلیمتر * 270 میلیمتر

  یادداشت

  ما می توانیم به عنوان مورد نیاز خود را بسته بندی، و OEM و ODM خوش آمدید.

Hot Tags: پودر رازیانه، تامین کننده کارخانه چین، کیفیت بالا، خلوص بالا، بهترین فروش، قیمت عالی، پودر رازیانه، پودر دانه روغنی
محصولات مرتبط

پرس و جو