پودر رازیانه

نام Prodcut: رازیانه پودر
نام لاتین: رازیانه میل.
مشخصات: پودر
ظاهر: پودر زرد قهوه ای
نام تجاری: LS-شاخ و برگ گیاهان
روش تست: تی ال سی در HPLC

 • شرح
 • بسته بندی
 • شیان LESEN زیستی و فناوری شرکت گیمدر ده سال از عصاره های گیاهی و تجارت صادرات به مشتریان با کیفیت بالا, آلی, طبیعی, متخصص خوب قیمت مختلف عصاره های گیاهی, پودر میوه و سبزیجات و همچنین آرایشی و بهداشتی و شیمیایی مواد اولیه.

  دانه رازیانه است بیضی، سبز یا yellowishbrown خشک میوه رازیانه، عضوی از خانواده جعفری است. رازیانه طعم aniselike اما معطر تر و شیرین تر و کمتر تند. دانه رازیانه در واقع نشان دادن میوه رسیده خشک گیاه رازیانه معطر (رازیانه)، از طریق سنین به عنوان ادویه و نگهدارندۀ مواد صادره شده است. زیرا دانه رازیانه به طور معمول در نان چاودار استفاده می شود خود را بی پروا و به یاد ماندنی طعم، یادآور شیرین بیان و رازیانه, آشنا به اکثر مردم است.

  علاوه بر حفظ رازیانه به عنوان جزء اصلی آشپزخانه مردم در چین، اروپا و سایر نقاط جهان همچنان استفاده از دانه رازیانه در چای، tinctures و کمپرس برای تسکین بیماری های بی شمار، از جمله ناراحتی های معده و گاز و سرفه. دانشمندان را حتی نگاه به رازیانه #39؛ ارزش ها به عنوان منبع برای استروژن مصنوعی. و حتی اگر شواهد برای حمایت از این و سایر کاربردها پر از لکه، آن #39؛ ثانیه روشن که دانه رازیانه شرایط کار برای برخی.

  به عنوان مثال، جویدن در چند دانه به وضوح پیروز شدن بر بوی بد دهان کمک می کند. (آنها را امتحان کنید بعد از غذا و یا به عنوان مورد نیاز است.) ویژه ساخته شده رازیانه با طعم شربت جهت سهولت سرفه ظاهر می شود و به طور گسترده ای برای این منظور در اروپا استفاده می شود. و ناراحتی معده و تسکین با چای رازیانه آرام نهفته 1 تا 2 قاشق چای خوری دانه های کبود پیدا ممکن است.


  نام Prodcut: رازیانه پودر

  نام لاتین: رازیانه میل.

  مشخصات: پودر

  ظاهر: پودر زرد قهوه ای

  مش سایز: مش 80

  قسمت مورد استفاده: بذر

  درجه: مواد غذایی آمپر; داروسازی

  نام تجاری: LS-شاخ و برگ گیاهان

  روش تست: تی ال سی


  تابع:

  1. این می تواند بینایی را بهبود بخشد. این اغلب در نیرو بخش هایی برای پاک کردن چشم ابری استفاده می شود. عصاره از رازیانه دانه به استفاده بالقوه در درمان گلوکوم نشان داده شده است.

  2-رازیانه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان ادرار آور و مدر موثر و بالقوه دارو برای درمان فشار خون بالا می توان آن را.

  3-رازیانه galactogogue بهبود عرضه شیر مادر تغذیه با شیر مادر است. رازیانه منبع فیتواستروژن است که ترویج رشد بافت پستان است.

  4-رازیانه برای درمان سرفه های مزمن مفید است.

  5. این به عنوان مهار کننده های اشتها و درمان مشکلات معده استفاده شده است. دانه های شناخته شده ضد نفخ باشد در موارد قولنج نفخ و گرفتگی های شکمی بوده اند.

  6. آن نیز در درمان نقرس و ورم لوزه و به عنوان تظاهر صورتی چشم و زخم در چشم استفاده شده است. رازیانه دارای خواص استروژنی گفته شده است و ممکن است اثر مثبت در یائسگی و PMS.

  نرم افزار:

  1. کاربردی در زمینه مواد غذایی استفاده می شود که مواد اولیه چای شهرت خوب;

  2. کاربردی در زمینه سلامت محصول، آن به عنوان مواد اولیه به منظور افزایش ایمنی انسان body;3.Applied در زمینه داروسازی را به کپسول برای کاهش قند خون استفاده می شود.

 • Below5KG

  Aluminumfoilbaginside cartonoutside

  Above6 ~ 25KG

  DoublesealedPPbagsinside fiberdrumoutside

  DrumVolume

  25KGDrum:37 سانتی متر * 37 سانتی متر * 51 سانتی متر

  10KGDrum:30 سانتی متر * 30 سانتیمتر * 40 سانتیمتر

  CartonVolume

  1KGCarton:200 mm * 200 mm * 260 mm

  5KGCarton:250 mm * 330 mm * 270 mm

  سخن گفتن

  Wecouldpackasyourrequirements و آمپر نصب شده. ODM استقبال.

Hot Tags: رازیانه پودر چین کارخانه، کیفیت بالا، بالا خلوص، بهترین فروش فروشنده، قیمت عالی، رازیانه پودر، پودر دانه رازیانه
محصولات مرتبط

پرس و جو