عصاره قارچ قارچ

Prodcut نام: عصاره قارچ
نام لاتین: Lentinus بخوان edodes (وجود.)
مشخصات: پلی 10% - 40%
ظاهر: قهوه ای - پودر زرد
نام تجاری: LS-شاخ و برگ گیاهان
روش تست: HPLC/UV

 • شرح
 • بسته بندی
 • شیان LESEN زیستی و فناوری شرکت گیمدر ده سال از عصاره های گیاهی و تجارت صادرات به مشتریان با کیفیت بالا, آلی, طبیعی, متخصص خوب قیمت مختلف عصاره های گیاهی, پودر میوه و سبزیجات و همچنین آرایشی و بهداشتی و شیمیایی مواد اولیه.

  قارچ، قارچ (Lentinus edodes) در ژاپن و چین استفاده از چندین هزار سال از تاریخ بوده است. آن در همان زمان به عنوان نوع غذای مشهور و قارچ. برای مدت طولانی مردم همه بر این باورند که قارچ می تواند افزایش انرژی و حذف انگل های روده ای به درمان سرماخوردگی. قارچ حاوی چربی کربوهیدرات پروتئین، فیبر ویتامین ها و مواد معدنی. با این حال، آن است که یک جزء کلیدی به نام پلی lentinan است.Xianggu پلی ساکارید قارچ از دانه های قارچ و خرد کردن، استخراج می شود که غنی از پلی ساکاریدهای و لیگنین است. استفاده قبل از رشد قارچ سر و ساقه دانه قارچ xianggu پس از خرد کردن می توان کاهش b.Mushroom هپاتیت محصولات ممکن است تولید سلول های سفید خون را تحریک نیز می تولید اینترفرون. نشان می دهد افزایش ایمنی در آزمایشگاه تحقیقاتی کمک می کند.


  Prodcut نام: قارچ، عصاره قارچ

  نام لاتین: Lentinus بخوان edodes (وجود.)

  مشخصات: پلی 10% - 40%

  ظاهر: قهوه ای - پودر زرد

  مش سایز: مش 80

  قسمت مورد استفاده: میوه بدن

  درجه: مواد غذایی آمپر; داروسازی

  نام تجاری: LS-شاخ و برگ گیاهان

  روش تست: اشعه ماوراء بنفش


  تابع:

  1. به عنوان مکمل های غذایی قارچ shitake در ترکیب با انواع دیگر شیمی درمانی در درمان سرطان ریه ملانوم به سرطان معده سرطان پستان و سرطان روده بزرگ استفاده می شود

  2. کمک به سرکوب سرطان عود و طولانی تر شدن طول عمر بیماران مبتلا به سرطان موثر است

  3. آن نیز می تواند فعال سازی ماکروفاژها و لنفوسیتها، سرعت بخشیدن به فرم و آزادسازی اینترلوکین و فاکتور نکروز دهنده تومور

  4. در کنار آن برای درمان دیابت ترمیم سلول های آسیب دیده افزایش ایمنی و محرک تشکیل اينترفرون استفاده می شود.

  نرم افزار:

  در طب جایگزین AHCC برای تحریک سیستم ایمنی بدن و افزایش خود را دفاع در برابر عفونت های ویروسی از جمله آنفولانزا گفت وسرماخوردگی.

  طرفداران بسیاری نیز نشان می دهد که AHCC محافظت در برابر سرطان و کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی کمک می کند. علاوه بر این، AHCC برای کمک به جلوگیری از بیماری های قلبی و درمان هپاتیت گفته شده است.


 • Below5KG

  Aluminumfoilbaginside cartonoutside

  Above6 ~ 25KG

  DoublesealedPPbagsinside fiberdrumoutside

  DrumVolume

  25KGDrum:37 سانتی متر * 37 سانتی متر * 51 سانتی متر

  10KGDrum:30 سانتی متر * 30 سانتیمتر * 40 سانتیمتر

  CartonVolume

  1KGCarton:200 mm * 200 mm * 260 mm

  5KGCarton:250 mm * 330 mm * 270 mm

  سخن گفتن

  Wecouldpackasyourrequirements و آمپر نصب شده. ODM استقبال.

Hot Tags: قارچ، قارچ عصاره چین کارخانه تولید کننده با کیفیت بالا، خلوص بالا بهترین فروش, عالی قیمت، قارچ، قارچ عصاره، عصاره قارچ، lentinan خصوص بتا، lentinan(lnt) برای میزبان دفاع potentiator(hdp)
محصولات مرتبط

پرس و جو