پروتئین پایه میلین

Prodcut نام: پروتئین پایه مینول
مشخصات: 99٪
ظاهر: پودر سفید
اندازه مش: 80 مش
درجه: مواد اولیه پزشکی
روش آزمون: HPLC

 • شرح
 • بسته بندی
 • پروتئین پایه میلین

  پروتئین پایه میelin (MBP) یک پروتئین است که به نظر می رسد در روند مولکولی اعصاب در سیستم عصبی مهم است. غلاف میلین یک غشای چند لایه است که منحصرا به سیستم عصبی منحصر می شود و به عنوان یک مقره ای عمل می کند تا موجب شدت سرعت هدایت عروق مغزی شود. MBP ساختار صحیح میلین را حفظ می کند، در ارتباط با چربی ها در غشای میلین.

  MBP ابتدا در سال 1971 پس از جداسازی از غشای میلین توالی شد. از آن زمان، موشهای نابود شده در MBP کمبودی نشان دادند که مقادیر کمتری از میلینسیون CNS و اختلال پیشرونده مشخص شده توسط لرزش، تشنج و مرگ زودرس ایجاد شده است. ژن انسان برای MBP در کروموزوم 18 است. پروتئین به CNS و به سلولهای مختلف سیستم هماتوپوئیدی متصل می شود.

  Prodcut N ame: Myelin B asic P rotein

  مشخصات: 99٪

  ظاهر: پودر سفید

  مش سیم: 80 مش

  درجه: مواد اولیه پزشکی

  روش آزمون: HPLC


  توالی های پروتئین پایه میلین

  برخی از آثار اخیر نشان داده اند که پیوند حیوانات با MBP برای تولید واکنش ایمنی علیه آن موجب افزایش نفوذ پذیری مانع خونریزی می شود.

  پاسخ ایمنی هدفمند به MBP در عفونت کشنده کشنده مورد بررسی قرار گرفته است. تلقیح MBP باعث افزایش نفوذپذیری مانع خون مغزی (BBB) می شود، که اجازه می دهد سلول های ایمنی وارد مغز شود، محل اصلی ابتلا به ویروس هاری. در مطالعهی موشهای آلوده به ویروس هاری سگهای نقره ای (SHBRV)، میزان مرگ و میر در موشهای مراجعه کننده به MBP در گروه کنترل بیش از 20٪ -30٪ افزایش یافت. مهم است که توجه داشته باشیم که موشهای ضد عفونی سالم که تحت درمان با MBP قرار دارند میزان مرگ و میر بین 0 تا 40 درصد افزایش می یابد.

  یک فرضیه "تقلید مولکولی" از مولتیپل اسکلروزیس پیشنهاد شده است، که در آن سلول های T به طور مفهومی MBP گیج کننده با ویروس هپروسیوس 6 انسان است . محققان در ایالات متحده یک پپتید مصنوعی با یک توالی مشابه با یک پپتید HHV-6 ایجاد کردند. آنها توانستند نشان دهند که سلول های T توسط این پپتید فعال شده اند. این سلولهای T فعال شده همچنین یک واکنش ایمنی را در برابر توالی پپتیدهای ایجاد شده Synthetic ایجاد کرده و یک قسمت از MBP انسانی را یکسان می دانند. در طول تحقیقات خود، آنها دریافتند که سطوح این سلول های T واکنش پذیر متقاطع به طور قابل توجهی در بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس افزایش می یابد.


 • زیر 5 کیلوگرم

  کیسه آلومینیوم فویل داخل، کارتن خارج

  بیش از 6 ~ 25 کیلوگرم

  کیسه های پلی کربنیک بسته بندی شده در داخل، درپوش فیبر در خارج

  حجم طبل

  25KG درام: 37cm * 37cm * 51cm

  درام 10 کیلوگرم: 30cm * 30cm * 40cm

  حجم کارتن

  کارتن 1 کیلوگرم: 200mm * 200mm * 260mm

  کارتن 5 کیلوگرم: 250 میلیمتر * 330 میلیمتر * 270 میلیمتر

  یادداشت

  ما می توانیم به عنوان مورد نیاز خود را بسته بندی، و OEM و ODM خوش آمدید.

Hot Tags: پروتئین پایه میلین، تامین کننده کارخانه چین، کیفیت بالا، خلوص بالا، بهترین فروش، قیمت عالی
محصولات مرتبط

پرس و جو