پودر کاکائو

Prodcut نام: پودر کاکائو
نام لاتین: /
مشخصات: پودر
ظاهر: قهوه ای تیره به پودر سیاه و سفید
نام تجاری: LS-شاخ و برگ گیاهان
روش تست: HPLC/UV

 • شرح
 • بسته بندی
 • شیان LESEN زیستی و فناوری شرکت گیمدر ده سال از عصاره های گیاهی و تجارت صادرات به مشتریان با کیفیت بالا, آلی, طبیعی, متخصص خوب قیمت مختلف عصاره های گیاهی, پودر میوه و سبزیجات و همچنین آرایشی و بهداشتی و شیمیایی مواد اولیه.

  کاکائو powderis اکنون در برزیل کاستاریکا اکوادور گوایاکیل ونزوئلا پرو گواتمالا و بسیاری از دیگر جزایر هند در غرب آفریقا، سیلان، ساموآ و مناطق با آب و هوای مشابه کشت.

  کاکائو حاوی طبیعی -acid(GABA) بوتيريك است که مفید در کاهش bloodpressure افزایش کمک به گردش خون و عصبی بودن آرام است. اثرات بهداشتی ترویج کاکائو عصاره توسط synergisms theobromine و پلی فنول ها کمک کرده است. علاوه بر این، اثر آرامش کاکائو عصاره اسناد گابا اعتقاد بر این است. Reserches بالینی نشان داد در حالی که پلی فنول کاکائو افزایش سوخت و ساز چربی theobromine که مانع از تجمع چربی.


  Prodcut نام: پودر کاکائو

  مشخصات: پودر
  ظاهر: قهوه ای تیره به پودر سیاه و سفید
  مش سایز: مش 80
  قسمت مورد استفاده: بذر
  درجه: مواد غذایی آمپر; داروسازی
  نام تجاری: LS-شاخ و برگ گیاهان
  روش تست: HPLC/UV


  تابع:

  1. قلب و عروق بهداشت – مواد معدنی و ویتامین های موجود در کاکائو به کمک در مورد انواع مسائل قلبی عروقی از جمله کاهش کلسترول خون، متعادل کننده فشار خون و بیماری قلبی را معکوس نشان داده شده است.

  2. هضم – کاکائو تحریک بدن تولید آنزیم های گوارشی، در حالی که مقدار فیبر همراه با هر وعده هضم را پشتیبانی می کند.

  3. خنثی سازی رادیکال های آزاد – رادیکال های آزاد را می توان در بسیاری از مکان ها (خورشید قرار گرفتن در معرض دود سیگار, آلودگی) یافت می شود. سطح بالایی از آنتی اکسیدان ها توسط شکلات خام ارائه می تواند این بسیار آسیب رساندن به عوامل را خنثی کردن.

  4. روان رفاه – یکی از چربی های موجود در شکلات anadamide نامیده می شود و پس از کلمه سانسکریت "سعادت" نام گیرنده است که باعث افزایش دوپامین تولید را فعال می کند. خوردن شکلات نیز اندورفین را در مغز است که باعث کاهش ميزان درد و استرس آزاد.

  5. بصورت حلقه در اوردن وزن – سخت به این باور که شکلات واقع وزن شما می تواند کمک است. با این حال، زمانی که هنوز با شکر، شیر و نشاسته تزریق، کاکائو (و یا محصولات جانبی آن مانند nibs و یا پودر) وزن از دست دادن حمایت می کنند. محصولات کاکائو چربی کم واقع حتی می توانید مقدار کالری منفی داشته باشد.

  نرم افزار:

  1. در زمینه مواد غذایی آن عمدتا برای نوشیدنی و تولید شکلات و آب نبات و شیرینی، بستنی استفاده می شود;

  2 در زمینه محصولات بهداشتی آن را برای کاهش وزن استفاده می شود. و محبوب در میان زنان.

  3 در زمینه داروسازی آن که سرفه پزشکی استفاده می شود.

 • Below5KG

  Aluminumfoilbaginside cartonoutside

  Above6 ~ 25KG

  DoublesealedPPbagsinside fiberdrumoutside

  DrumVolume

  25KGDrum:37 سانتی متر * 37 سانتی متر * 51 سانتی متر

  10KGDrum:30 سانتی متر * 30 سانتیمتر * 40 سانتیمتر

  CartonVolume

  1KGCarton:200 mm * 200 mm * 260 mm

  5KGCarton:250 mm * 330 mm * 270 mm

  سخن گفتن

  Wecouldpackasyourrequirements و آمپر نصب شده. ODM استقبال.

Hot Tags: پودر کاکائو چین کارخانه، کیفیت بالا، بالا خلوص، بهترین فروش فروشنده، قیمت عالی، قهوه، alkalized پودر کاکائو و پودر کاکائو سیاه و بهترین پودر کاکائو، پودر کاکائو خام
محصولات مرتبط

پرس و جو