آرتسونات

نام محصول: Artesunate
ظاهر: کریستال سفید یا بی رنگ
مشخصات: 99٪
نام لاتین: Artemisia Annua L
گیاه مورد استفاده: برگ ها

 • شرح
 • بسته بندی
 • آرتسونات

  Artesunate (AS) یک دارو است که برای درمان مالاریا مورد استفاده قرار می گیرد . فرم وریدی برای کینیدین برای مالاریای شدید ترجیح داده می شود.   اغلب به عنوان بخشی از درمان ترکیبی استفاده می شود . این برای جلوگیری از مالاریا استفاده نمی شود. Artesunate را می توان با تزریق به ورید ، تزریق به یک عضله یا گرفته شده توسط دهان.

  Artesunate به طور کلی خوب تحمل می شود. عوارض جانبی ممکن است شامل ضربان قلب آرام ، واکنش های آلرژیک، سرگیجه و سطح خون پایین خون سفید باشد . در دوران بارداری ، به نظر می رسد گزینه امن تر است، حتی اگر مطالعات حیوانی به کودک آسیب رساند. [6] در طول شام شیردهی احتمالا مفید است . این در رده داروهای آرتمیسین است.

  Artesunate در فهرست دارویی های ضروری سازمان بهداشت جهانی قرار گرفته است ، داروهای موثر و ایمن مورد نیاز در یک سیستم بهداشتی . هزینه های عمده فروشی در کشورهای در حال توسعه دوزهای 2.09 تا 2.57 دلار است. در ایالات متحده در دسترس نیست. با این حال، می توان از مراکز کنترل بیماری دریافت کرد . این در اصل از گیاه کرم چوب شیرین ساخته شده بود .

  نام محصول : Artesunate

  ظاهر: کریستال سفید یا بی رنگ

  مشخصات: 99٪

  نام لاتین: Artemisia Annua L

  گیاه مورد استفاده: برگ ها


  نرم افزار Artesunate

  Artesunate خط اول درمان برای کودکان و بزرگسالان مبتلا به مالاریای شدید است. توصیه این است که حداقل 24 ساعت بعد از تزریق با آرتسونات درمان شود. ترکیب ترکیبی درمان مبتنی بر آرتمیزینین ممکن است از طریق دهان در افرادی که بعد از 24 ساعت با تزریق تحمل می شود استفاده شود. در تسهیلات که مراقبت درازمدت مناسب نیست، آرتسونات ممکن است به عنوان یک تزریق عضلانی ساده یا توسط مسیر رکتوم (کودکان کمتر از 6 سال) قبل از انتقال مراقبت به یک مرکز سطح بالاتر داده شود.

  آرتسونات نسبت به حین تزریق وریدی برای درمان شدید مالاریا ترجیح داده می شود. Artesunate برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از مالاریای شدید نسبت به کینین در دو آزمایش بزرگ کنترل شده تصادفی چند مرحله ای از آفریقا [11] و آسیا جلوگیری کرد. پس از بررسی سیستماتیک پس از هفت کارآزمایی تصادفی تصحیح شده، این بهبود در میزان بقا در تمامی آزمایشات مناسبی بود.

  Artesunate همچنین برای درمان گونه های کمتر شدید مالاریا، زمانی که می توان آن را به صورت خوراکی استفاده کرد. این فعالیت علیه P. ovale، P. malariae و P. punches severe دارد.

  Artesunate + sulfadoxine / Pyrimethamine برای درمان P. vivax توصیه نمی شود زیرا به علت مقاومت بالای بالا است.

  در حالی که آرتسونات عمدتا به عنوان درمان برای مالاریا مورد استفاده قرار می گیرد، شواهدی وجود دارد که ممکن است برخی از اثرات مفید در عفونت شیستوزومی hemotobium داشته باشد، اما در آزمایش های بزرگ تصادفی مورد بررسی قرار نگرفته است.

  اگر چه FDA برای استفاده در ایالات متحده تایید نشده است، آرتسونات به عنوان درمان انتخاب مالاریای شدید توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مورد کینیدین استفاده می شود.

   

   

 • زیر 5 کیلوگرم

  کیسه آلومینیوم فویل داخل، کارتن خارج

  بیش از 6 ~ 25 کیلوگرم

  کیسه های پلی کربنیک بسته بندی شده در داخل، درپوش فیبر در خارج

  حجم طبل

  25KG درام: 37cm * 37cm * 51cm

  درام 10 کیلوگرم: 30cm * 30cm * 40cm

  حجم کارتن

  کارتن 1 کیلوگرم: 200mm * 200mm * 260mm

  کارتن 5 کیلوگرم: 250 میلیمتر * 330 میلیمتر * 270 میلیمتر

  یادداشت

  ما می توانیم به عنوان مورد نیاز خود را بسته بندی، و OEM و ODM خوش آمدید.

Hot Tags: artesunate، تامین کننده کارخانه چین، با کیفیت بالا، خلوص بالا، بهترین فروش، قیمت عالی
محصولات مرتبط

پرس و جو