پودر میوه لیمو با طعم طبیعی

پودر میوه لیمو با طعم طبیعی

نام پیشنهادی: پودر لیمو
نام لاتین: Citrus Li mon (L) Burm
مشخصات: پودر اسپری خشک شده
ظاهر: پودر سفید
نام تجاری: LS-Herb
روش تست: TLC

 • شرح
 • بسته بندی
 • پودر میوه لیمو با طعم طبیعی

  پودر میوه لیمو دارای عطر و بوی قوی لیمو است و با مواد مغذی آب خالص ممکن است جایگزین آب لیمو متمرکز شود، به راحتی ذخیره و حمل می شود، به طوری که به طور گسترده ای در فرآیند مواد غذایی و آشامیدنی استفاده می شود، یا برای آنتی اکسیدان و حفاظت از رنگ مقاوم در برابر تازه غذاهای یخ زده و پردازش غذاهای دریایی.

  مزایای سلامت لیمو به دلیل بسیاری از عوامل تغذیه مانند ویتامین C، ویتامین B، فسفر، پروتئین و کربوهیدرات موجود در آن است. لیمو میوه ای است که شامل فلاونوئید، ترکیبی است که دارای خواص آنتی اکسیدان و ضد سرطان است. این کمک می کند تا از جلوگیری از دیابت، یبوست، فشار خون بالا، مراقبت از پوست، تب، مراقبت از مو، مراقبت از دندان، سوء هاضمه و بسیاری از مشکلات بهداشتی دیگر. همچنین می تواند برای ماسک صورت استفاده شود .


  Prodcut نام: پودر لیمو
  نام لاتین: Citrus Li mon (L) Burm

  بخش استفاده شده: میوه

  روش تست: TLC

  ظاهر: پودر سفید
  اندازه مش: 80 مش
  درجه: مواد غذایی و دارویی
  نام تجاری: LS-Herb

  لیمو Powder.jpgلیمو Powder.jpg

  توابع پودر میوه لیمو :

  1. کاربرد در زمینه غذا، آن را به انواع نوشیدنی، مشروبات الکلی و مواد غذایی به عنوان افزودنی غذایی کاربردی اضافه شده است.
  2. کاربرد در زمینه محصولات بهداشتی، آن را به طور گسترده ای به انواع مختلف محصولات بهداشتی اضافه شده برای جلوگیری از بیماری های مزمن و یا نشانه امداد سندرم کولمکتیک.
  3. کاربرد در زمینه لوازم آرایشی، آن را به طور گسترده ای به لوازم آرایشی اضافه شده با عملکرد از تاخیر در پیری و جمع و جور پوست، در نتیجه پوست بسیار صاف و ظریف.
  4. داشتن اثر استروژنی و نشانه امداد سندرم کولومکتیک.

  استفاده از پودر میوه لیمو :

  1. این می تواند به عنوان مواد اولیه برای اضافه کردن در شراب، آب میوه، نان، کیک، کوکی ها، آب نبات و سایر مواد غذایی استفاده شود؛

  2. این می تواند به عنوان مکمل های غذایی مورد استفاده قرار گیرد، نه تنها رنگ، عطر و طعم را بهبود می بخشد بلکه ارزش غذایی تغذیه ای را بهبود می بخشد.

  3. این می تواند به عنوان مواد اولیه برای بازتولید مواد استفاده شود، محصولات خاص حاوی مواد دارویی هستند، از طریق مسیر بیوشیمیایی ما می توانیم محصولات جانبی ارزشمندی را به دست آوریم.


 • زیر 5 کیلوگرم

  کیسه آلومینیوم فویل داخل، کارتن خارج

  بیش از 6 ~ 25 کیلوگرم

  کیسه های پلی کربنیک بسته بندی شده در داخل، درپوش فیبر در خارج

  حجم طبل

  25KG درام: 37cm * 37cm * 51cm

  درام 10 کیلوگرم: 30cm * 30cm * 40cm

  حجم کارتن

  کارتن 1 کیلوگرم: 200mm * 200mm * 260mm

  کارتن 5 کیلوگرم: 250 میلیمتر * 330 میلیمتر * 270 میلیمتر

  یادداشت

  ما می توانیم به عنوان مورد نیاز خود را بسته بندی، و OEM و ODM خوش آمدید.

محصولات مرتبط

پرس و جو